Usuhüpe: uudised Apiniste perelt

Sabatiaasta uudiskiri

Tervitusi Hiiumaalt! 

See uudiskiri pole just tavaline, ometi puudutab see asju, mis on olulised ning hädavajalikud meie tulevase töö jaoks. Oleme juba 17 aastat teinud täiskohaga misjonitööd, ning tervelt 11 aastat oleme teeninud koos Wings for Wheelsiga. Nende aastate jooksul on Jumal palju korda saatnud, nagu meie uudiskirjadest ehk lugenud olete. Nüüd, peale 17 aastat aktiivset teenimistööd, on aeg võtta sabatiaasta. Oleme 9 kuuks Eestis koos oma väikese tütre ning poja Rasmusega. Rasmus käib Eestis koolis 3. klassis ning meil on aega, et kuulata, mida Jumal tuleviku kohta räägib.

Minul (Kasparil) on sabatiaastat eriti vaja, sest mul on depressiooni ja läbipõlemise sümptomid (jah, seda polnud lihtne tunnistada). Olen näinud piisavalt misjonäre ja kristlasi, kes misjonipõllul läbi põlevad, langevad masendusse ning jäävad ükskõikseks Jumala kutsumuse suhtes. Lisaks ei taha ma saada osaks statistikast, mis ütleb, et aina enam alla 40-aastaseid mehi kannatavad tõsiste südameprobleemide all stressi ning elurütmi tõttu. Võtame asja kogu perega väga tõsiselt, sest tahame Jumalat teenida ja Tema kutsumuses käia oma elu lõpuni. Olen juba teinud esimesi samme olukorra parandamiseks, kuid muutus ei juhtu üleöö. Teame kindlalt, et jääme W4W-i, selles pole mingit kahtlust. Juba mõnda aega oleme tundnud, et Jumal tahab juhtida meid edasi ning sügavamale, et Ta võiks läbi W4W-i jõuda aina enamate inimesteni rõõmusõnumiga Kristusest. Ka praegu jätkame Jumala riigi tööga, lihtsalt mõnevõrra rahulikumas tempos. 

Selle uudiskirja kirjutamine on minu jaoks veidi hirmutav. Olen kirja mitu korda läbi lugenud, sest ma pole kindel, kuidas Te sellele reageerite. Loodame kogu perega, et mõistate olukorda ning toetate meid majanduslikult ka tulevikus, sest ilma Teieta ei saa me oma tööd teha. Teie rahaline toetus on hindamatu väärtusega. Südamest tänu Teile, et olete meie kõrval. Nii nagu mootor vajab aeg-ajalt kapitaalremonti, et efektiivsemalt töötada, vajame ka meie nii vaimulikku kui füüsilist “taaskäivitust”. Jumala tööd ei tohi kergekäeliselt võtta, ning me tahame olla 100% valmis – nagu täiustatud tööriist ning kustumatu tuli. 

Jumal õnnistagu Teid rikkalikult!
Kaspars, Evelyn, Rasmus, Karola

Minevik (loe rohkem linkide alt) 
15. aprill: Mitmekesisuse tähistamise jumalateenistus Vīlande koguduses·
27.—30. aprill: EDN konverents Lätis: Jumal on võimekas, Tema ei tee meid võimetuks.
30. juuni—7. juuli: Väljakutse 11, 2018 (W4W suvelaager)
Olevik
1. septembrist 2018 – 13. juuni 2019: sabati(kooli)aasta Hiiumaal, Eestis
Tulevik 
8-13. oktoober W4W võtab osa Hope for Europe konverentsis Tallinnas
Karola adopteermispaberite lõplik vormistamine (selle aasta jooksul)

W4W ametlik konto

WINGS FOR WHEELS BIEDRĪBA
LV55HABA0551044510872 Swedbank AS
Reg. Nr. 40008271198

Pangakonto Eestis (toimib ka TranferWisega)
Evelyn Apinis
Swedbank
SWIFT: HABA EE2X
IBAN: EE622200001101584136
Share Button

Comments are closed.