MIS ON MISJONISEIKLUS?

Oled sa mõelnud, et võiks osa oma suvest kasutada misjoniseikluseks kusagil koos Jumala ja koos õdede-vendadega, et tuua midagi tähendusrikast kellegi teise ellu?

Just selleks korraldamegi suviti lühiajalisi, 7-10 päeva kestvaid misjonireise noortele.

Näiteks ühel aastal käisime Gruusias:

Sel suvel võtame osa suurest projektist Love Europe 2020 Moldovas.

Kas tuled ka?

Palveta ja küsi Jumala käest, et mis Tema sellest arvab. Räägi oma noortetiimiga/noortejuhiga – sest kõige parem on kui ühest kogudusest tuleb suurem hulk noori. Samas, võtame vastu ka üksikisikuid. Ja kui sul on mingeid küsimusi, helista 582 85 426 või kirjuta misjoniseiklus (a) ekklesia.ee

Usume, et misjon ei ole vaid üksikisiku ettevõtmine vaid koguduse oma. Kindlasti küsi ka oma pastorilt, et kas sinu kogudus tahaks toetusega kaasa lüüa. Vajad kindlasti ka nende palvetuge.

Reisi maksumus on umbes 200-300 Eur osaleja kohta (sõltub sihtkohast). Pluss igal tiimil on ülesanne ka meeskonnana reisi jaoks toetust koguda. Kui vajad abi raha leidmisega, anna ka sellest meile teada, aitame mõtelda välja viise, kuidas toetajaid leida.

Tule, ja teeme midagi sel suvel, et tuua au Jeesusele ning et Jumal võiks meie läbi ja meie sees võimsalt tegutseda!

Mismoodi misjoniseiklus käib?

Misjoniseiklus koosneb kahest osast – lühike ettevalmistuslaager ja umbes nädala kuni pooleteisene misjonireis.

Ettevalmistuslaagris toimub tiimitreening, debrief, omandame praktilisi oskusi ja näpunäiteid ning valmistume ka palves reisiks ette ning veedame palju aega koos Jumalaga.
Pärast ettevalmistuslaagrit asume teele misjonireisi sihtkohta.

Programm võib sihtkohast ja rühmade vajadustest sõltuvalt olla erinev aga enamasti sisaldab see palvet, praktilist tööd, kirikute külastust, tööd laste/noortega, evangelismi, kodukülastusi, toidu jagamist, koosolekute korraldamist, ja palju muud. Toitlustuse, öömaja ja tõlkide eest hoolitsevad kohalikud, kes meid vastu võtavad.

Misjonireisile tuleb kaasa ka väike abimeeskond, mille liikmed aitavad kohapealsete praktiliste asjadega ja vajadusel ka juhendavad ja toetavad osalejaid.

Kas sa tahaksid kasvada ja näha kogu oma noortegruppi uusi samme tegemas ning Jumalat rohkem tundma õppimas?

Kas sa igatsed kogeda Jumalat enda läbi ja sees tegutsemas? Kui jah, siis Misjoniseiklus on sinu jaoks- see muudab sind ja su noortegrupi terveks eluks!

Kui sa ise ei saa osaleda, kuid tunned südames, et sooviksid mõnd osalejat või kogu projekti finantsiliselt toetada, võid teha annetuse:
Saaja: Eesti EKBK Liit
Arveldusarve: EE572200001120227335