Maitse misjonit – Misjonärina Eestis

Just nagu Jumal on kutsunud osa inimesi meie seast välismisjonipõllule, on ta kutsunud osi siia Eestisse. Mismoodi näeb eestlasi ja siinset Jumalariigi tööpõldu keegi, kes on väljaspoolt tulnud, kuid siin siiski juba päris pikalt elanud?

Jätka lugemist

Maitse misjonit juulis: Abiks kogudustele nende misjonitöös

Külas: Vahur Kobin, Indrek Eliel Tambek (K-oma ja Josiah Venture) Mõlemal mehel on palju kogemusi töös noortega alates English Camp laagritest kuni jalgpallitööni.

Maitse misjonit maikuus

Minge siis, tehke jüngriteks kõik rahvad! Need Jeesuse sõnad on kristlastele päris tuttavad. Kuhu me aga minema peame ja kuidas jõuda evangeeliumiga inimesteni tänavail ja sõpradeni? Saatekülalised Ivo ja Jaan räägivad, kuidas see ei olnud alguses just lihtne. Vaata järele siit.

Maitse misjonit: koguduste rajamine

Kas me rajame kogudusi, sest meil on missioon Jumalalt või on missiooniga Jumalal kogudused? Saates tuleb juttu, miks ja kuidas peaks kogudusi rajama ning milline on “tavakristlase” roll nende rajamises? Vaata saadet siit.