Liidu pastorid keskendusid mentorlusele

Liidu koguduste vaimulike töötegijate piirkondlikud kogunemised 26. novembrist 1. detsembrini keskendusid pastorite mentorlusele.

Ordineerimiskomisjoni liige ja pastorite mentorluse koordinaator Toivo Pilli oli mentorluse nädalal kutsunud eri piirkondade pastorid ja nende abilised kokku Rakveres, Tartus, Tallinnas, Kohilas, Pärnus ja Haapsalus. Liidu presidendi Meego Remmeli ja misjonikeskuse sekretäri Matt Edminsteri kõrval osalesid ning viisid pastorite piirkondlikel kokkusaamistel mentorluse teemalise koolituse läbi sõprusliidu Converge Worldwide mentorite mentorid Ron ja Mary Larson. Eesti EKB Koguduste Liidu aastakonverents tegi tänavu otsuse juurutada ellu koguduste pastorite heaks toimiv mentorluse süsteem. Igale pastorile on loodud võimalus saada isiklik mentor. Regulaarsed kohtumised mentoriga treenivad vaimulikke isiksusi ja töötegijaid viljakamaks kristlikuks eluks ja teenimiseks.