EBF toetab tütarkoguduste rajamist

Euroopa Baptistiflderatsiooni koguduste rajamise programmi koordinaator poolakas Daniel Trusiewicz visiteeris ja tunnustas Eestit uute koguduste rajamise liikumise algatamisel. 26.-28. novembril Tallinnas viibinud ning EBF poolt toetatud Laagri Kristlikku Kogudust külastanud Trusiewicz avaldas siirast heameelt aasta tagasi Oleviste koguduse tütarkogudusena sündinud Laagri koguduse arenemise üle pastor Tõnis Roosimaa eestvedamisel. Kokkusaamisel liidu presidendi Meego Remmeli, peasekretäri Erki Tamme ja misjoninõukogu sekretäri Matt Edminsteriga 28. novembril kinnitas Trusiewicz, et EBF otsib edaspidigi vahendeid uute koguduste rajamise toetamiseks Eestimaal. “Tütarkogudused kingivad ka emakogudustele uue tulevikuperspektiivi,” kinnitas liidu misjoninõukogu sekretäri pisitütre Matilda oma sülle võtnud Trusiewicz.