KOLM PROJEKTI – Apinise perekonna uudised

Peale pikka ootust on kevad lõpuks kohale jõudnud ning kõik Riia pargid on rohelised ja sirelid õitsevad… Meid ootab sel suvel ja sügisel kolm misjoniprojekti, milles ka Sinul on võimalik osaleda.

Laager „Challenge 6″
Wings for Wheelsi jaoks on kevad ettevalmistusaeg suviseks „Challenge 6″ laagriks, mis toimub 6-13. juulini jällegi samas „vanas” kohas Raiskumisis, Cesise (Võnnu) lähedal. Praeguse seisuga on laagrisse tulemas üle 70 inimese, kellest pooled on liikumispuudega ning nende hulgas on juba vanu tuttavaid, aga ka uusi inimesi. Igal aastal muutume aina rahvusvahelisemaks ning sel aastal on osalejate hulgas kaks inimest Valgevenest ja Ukrainast ning Läti personalile saabub abi nii Eestist, Norrast kui ka Kanadast. Laagri programm on ideeliselt valmis ning paljud osalejad ootavad laagrit pikisilmi ja päevi lugedes. Meie poolt on olemas kõik, et saaksime pakkuda osalejatele ja nende abilistele fantastilise ja põneva nädala, mille jooksul on neil võimalik Jumalat tundma õppida, uusi sõpru leida ning uusi oskusi õppida. Palvetame, et laagrisse tuleksid vaid need inimesed, keda Jumal tahab seal näha ning et keegi (ei osaleja ega abiline) ei läheks koju samasugusena. Huvitav näide selle palve mõjust on eelmise aasta laagrist, kuhu kutsusime vene keele tõlgiks ühe noormehe oma Riia kogudusest ja isiklikuks abiliseks Valmiera neiu. Nad ei olnud kunagi kohtunud, kui said selle laagri jooksul tuttavateks ning 4.mail 2013 oli meil Kaspariga au olla nende pulmas ametlikeks tunnistajateks.

Loe edasi