Uudised Bosniast – Rahutooja 91

rt91See laul on on mu peas helisenud terve suve jooksul. Juulikuus tähistasime siin 20 aastat siinse töö algusest ja 15 aastat esimesest ristimisest Bihaćis! Ma olin juba mitu kuud mõtelnud ja palvetanud selle sündmuse eest: mis viisil seda päeva tähistada, et see et see tõesti Jumalale Tema ustavuse eest austust tooks? Tema on see, kes siin alustas oma kogudust ja Tema on ka see, kes kuni tänase päevani meid siin kandnud on. Eelmisest aastast alates mõtlesin sageli, et nüüdseks olen mina siin ainuke, kes veel meie koguduse alguseaastate ajalugu teab. Kõik mu praegused rühmakaaslased ning enamus kohalikke kristlasi on meiega liitunud viimaste 7-8 aasta jooksul! Kuidas ma saaksin olla “sillarajajaks” alustajate põlvkonna ning praeguste inimeste vahel? Niimoodi tekkis idee, et korraldame suure aastapäevapeo täpselt sel pühapäeval, kui Bihaći koguduses toimus esimene ristimine 15 aastat tagasi.
Loe edasi

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga