Saatesarjal “Maitse misjonit” on uus hooaeg

Eesti misjonäre tutvustav saatesari “Maitse misjonit” saab uue näo!

Erinevalt eelmise aasta saadetest toob uus formaat külalised stuudiosse. Tegemist on pooletunnise stuudiovestlusega, mis tutvustab Eestist läkitatud misjonäre ja eri misjoniprojekte.

“Ma usun, et me kõik oleme kutsutud olema osa misjonist. Kuigi saate põhifookus on misjonitööl piiri taga, tahame juhtida tähelepanu ka meie igaühe rollile misjonis,” ütleb saatejuht Helina Voogne, kes on tegev ka Eesti Evangeelse Alliansi (EEA) misjonitoimkonnas.

Saate “Maitse misjonit” idee autor on EEA juht Indrek Luide ja põhineb organisatsiooni misjonikalendril. Käesolev 2018. aasta kalender keskendub kunstile ja igas kuus on võimalik tutvuda erineva Eesti kristlasest tippkunstniku tööga.

“Pean misjonit väga oluliseks teemaks. Loodan, et saate formaadi muutus aitab tuua telerite ette rohkem noori vaatajaid, kes saavad sütitatud misjonitööst,” kommenteerib produtsent Päivi Pitko.

Saatesari “Maitse misjonit” on eetris iga kuu esimesel neljapäeval ja valmib koostöös Eesti Evangeelse Alliansiga.

Telekanalit Taevas TV7 näeb Telia, STV, Starmani, Telseti ja Uue Programmi digivõrkudes, samuti TV7 kodulehel ja reaalajas aadressil www.tv7.ee

Allikas: TV7 kodulehekülg

Share Button

Comments are closed.