Misjonikalender 2019

Eesti Evangeelse Alliansi misjonitoimkond annab juba 9. aasta välja misjonikalendrit. Selles anname ülevaate Eesti misjonäridest ja misjoniorganisatsioonidest, keda on iga aasta olnud paarikümne ringis. Maad, kuhu nad on välja läkitatud, on üle maailma – alates Lätist, Kosovost, Handimaast, Indiast, Rootsist, Etioopiast kuni Paapua Uus-Guineani.
Misjonikalendri näol on tegemist seinakalendriga, kus iga kuu tutvustame ühte või mitut Eestist välja läkitatud misjonäri – tema tegevusi, misjonimaad ja inimesi, keda ta teenib. Igal aastal on kalendri piltide temaatikaks mingi läbiv teema – lapsed, osadus, teekond jmt. Sel aastal näitame pilte misjonimaa kohalikust kultuurist ja rahvariietes inimestest. Soovime luua visuaalset seost just kohalikele inimestele ainuomase ja iseloomuliku tegevuse ning riietusega.

Misjonikalendri eesmärk on informeerida inimesi, keda ja kuhu on Eesti koguduste poolt läkitatud misjonäriks. Tutvustada neid, nende igapäevatööd, juba saavutatud töövilju ning visiooni, mis on Jumalal edasi plaanis.
Misjonikalendrit saab osta koguduste raamatulettidest ning kristlikest raamatupoodidest – Tartus Pauluse ning Tallinnas Logose poest. Selle hinnaks on 3 eurot.

Soovime, et misjonikalendrid jõuaksid igasse Eestimaa kogudusse ning pakuksid seeläbi kristlastele võimalust olla kaasas ning toetada seda olulist ja tihti rasket tööd, mida need pühendunud ja kutsumusega inimesed teevad!
Õnnistatud aasta lõppu kõikidele!

EEA Misjonitoimkond

Suurema koguse tellimiseks võta ühendust: valismisjon@kogudused.ee või helista 58285426