Ettevalmistused on täies hoos

Kui eestlased Valdemarpilsi Noorte Missiooni treeningkeskusesse jõudsid, olid lätlased juba kohale jõudnud. Peale kosutavat ööund algas väga intensiivne meeskonnatreening. Ja mitte ainult – see oli ka väga palju väljakutseid esitav. Meil tuli ületada nii füüsilisi kui vaimseid barjääre, et kõige selle kaudu saada ühtsemaks ja teineteist usaldavateks meeskondadeks.
Tundub, et päev läks korda, sest hea oli näha, kuidas inimesed, kes mõni päev tagasi veel kohtunudki polnud õhtusöögilauas küll väsinuna aga siiski rõõmsatena vabalt juttu ajasid.

Täna on meil kõigil lihased kanged ja seetõttu oleme veidi tubasemate tegevuste üle rõõmsad. Õpime kuidas jagada tunnistust, mis eripärad on tõlgiga töötamises, mismoodi arvestada kultuuriliste erinevustega, kuidas palvetada piirkondade ja riikide eest ja palju muud. Valmistume ka ette tegevusteks misjonireisil ja õhtul ootab ees eestpalve aeg maailma eest.

Homme hommikul vara lähevad tiimid oma teed – Bosnia meeskond alustab sõitu Bosnia poole ja Gruusia omad lendavad läbi Kiievi Gruusiasse. Palvetage turvalist teed meile kõikidele! Aitäh!

Kuidas saada 8 inimest ilma kõrvalise abita üle 4 meetrise seina? Päris täpselt ei teagi, aga kuidagi saime hakkama, ja tegime ka ajarekordi. (P.S. noormees üleval paremas nurgas ei ole tiimiliige, vaid julgestaja).

Share Button

Comments are closed.