Bosnia rühm – 5. päev

Täna ärkasime ikka samal ajal kui tavaliselt, kuid hommikupalvuse asemel hakkasime sõitma Banja Luka poole, et sealse eluga tutvuda ja veidi lastega tegeleda Peatuse tegime Bosanska Krupas, kus käisime ühes kindluses, kust avanes imeline vaade linnale ning palvetasime nende inimeste eest, kes seal elavad. Kuna ilm oli mõnus, siis kasutasime võimalust ja käisime jalgupidi Una jões. Pärast käisime kohalikus söögikohas söömas ja siis algus 2,5h bussisõit Banja Lukasse.

Banja Lukas seadsime end sisse kohaliku koguduse majas ja kohtusime siinse misjonäri ja lastetöötegija Belindaga. Tema saatis kohe meid linna peale vaatamisväärsuste ja inimestega tutvuma. Nii saigi viies päev läbi.

Hanna & Einike

 

Share Button

One Comment:

  1. Agnes Sõmer

    Tublid ja julged olete, et selle reisi ette võtsite ja tore , et teil kõik korras on.

    Jõudu, jaksu ja rohket Jumala õnnistust teile.

    Palvetan teie eest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.