Misjonireis noortele Moldovasse

Kas teadsid, et Moldova on kõige vaesem Euroopa riik ja seda külastab vaid 13 000 inimest aastas? Seal on palju abivajajaid, palju lapsi kelle vanemad töötavad välismaal ning üle kõige vajavad nad tunda Jeesust!

Ja seetõttu kogunevad sajad noored üle Euroopa, et olla abiks inimestele Unghenis, Moldovas. Ka sina ja su noortegrupp võivad olla osa sellest.

Ungheni on Moldova suuruselt seitsmes linn ja seal elab 35000 elanikku. Linnas on 5 evangeelset kogudust, kellega koostööd teeme ja plaanis on aidata neil alustada uute kogudustega linna ümbritsevates külades.

Selleks moodustame erinevaid meeskondi, kes tegelevad evangeeliumi jagamisega, kodude külastusega, teeme aardejahti (Treasure Hunt), jagame toitu ja riideid, parandame kodusid ja isegi on võimalik ehitusprojektides osaleda.

Seda kõike ei pea enne oskama, vaid igal päeval on meil ka koosolekud, kus ülistame, saame vajalikku õppetust ja juhatust ning inspiratsiooni, et me ka ise võiksime vaimulikult kasvada.

Kõik kohapeal vajalik on sinu ja teiste jaoks ette valmistatud – treening, tõlgid, öömaja, osadus ja inspiratsioon. Sa ei pea olema kogenud kristlane. Ainus, mida vajad on lootus, et muutus tänu Jeesusele on võimalik.

Loe täpsemalt ja registreeru siin.

Share Button

Comments are closed.