Koguduste rajamine

Koguduste rajamise töörühma eesmärk on valmistada ette tulevikus rajatavate koguduste meeskondi, kes oleks valmis ellu viima jätkusuutlikke projekte üle Eestimaa.

Üle euroopa tuntud M4 koguduse rajajate õpikeskkond on suunatud koguduse rajamisest huvitatud meeskondadele. Meeskonnad kogunevad kolm korda aasta jooksul, mille vahel tehakse tööd ka  iseseisvalt ja koos oma coachidega. M4 protsess toob välja kitsaskohti ja aitab tuua selgust kuidas astuda samme edasi.
Loe M4 kohta rohkem siit.

M4 koolitused Eestis
M1:
13-14 oktoober 2017
M2:
9-10 märts 2018
M3:

M4:

Lisainfo Peep Saarelt (vt. kontaktinfo allpool)

Vaata videosid Koguduste Rajamise Ümarlaualt:
1. EELK koguduse rajamine Lasnamäel (eessõna EKNK piiskopilt Ago Lilleorult)
2. Maardu EKNK koguduse rajamine (eessõna EEKBKL presidendilt Meego Remmelilt)

Panustame ka tulevastesse juhtidesse ning koguduserajajatesse järgmiselt:
Toimuvad 4:12-laagrid Jenny Kruse purjekal. Laagrid on suunatud pastori poolt soovitatud noormeestele kellel on huvi rajada kogudust. Laagri läbinutele on mõeldud 4:13-laager, mis viimati toimus Valgas, kus noored korraldasid praktilise misjoninädala.

rajamine_kontakt